Aicinām uz Kuldīgas restorānu nedēļas atklāšanas pasākumu – “Pieaugušo bērnu pasaule”

Kuldīgas Mākslinieku rezidences galerijā, Pils ielā 2, piektdien, 9. martā, pulksten 18.30 notiks Kuldīgas restorānu nedēļas atklāšanas pasākums “Pieaugušo bērnu pasaule”, kur šefpavārs Raimonds Zommer kopā ar radošiem un Kuldīgu mīlošiem cilvēkiem izspēlēs savas bērnības garšas, un klātesošie tiks iepazīstināti ar Restorānu nedēļas dalībniekiem.

“Bērnības garša ir viena no spilgtākajām atmiņām. Ar to vienmēr viss tiek salīdzināts, un tā vienmēr paliks par favorītu. Bērnības garša ir kā etalons visām lielās dzīves garšām,” saka R.Zommers.
Restorānu nedēļas atklāšanas pasākumā, kuru vadīs biologs, žurnālists un raidījumu vadītājs Māris Olte, būs gan ēdiens, gan dažādas oriģinālas izklaides.

Galerijas 1. stāvā klātesošie nepiespiestā gaisotnē varēs atsaukt atmiņā bērnības dienu spēles, izjūtas un garšas, uzpūšot lielāko košļājamās gumijas burbuli, izšūpojoties šūpolēs, aizpildot draugu atmiņu klades, lecot klasītes, piedaloties gumijas lēkšanas spēlē, degustējot bērnības gardumus un darot citas interesantas lietas. Iejusties palīdzēs improvizācijas teātris “Spiediens”, DJ Johansons, apsargs Kaspars un apkopēja Veras tante.

Vakara gaitā atklāšanas pasākuma viesi tiks aicināti uz 2. stāvu, kur Restorānu nedēļas vēstneši – kulinārijas eksperte Ilze Jurkāne, kuldīdznieks, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jurģis Spulenieks un šībrīža kuldīdznieks, mācītājs un mūziķis Mārtiņš Burke-Burkevics – kopā ar šefpavāru R.Zommeru gatavos ēdienus, izspēlējot dažādu paaudžu bērnības garšas. Klātesošie varēs nodegustēt vēstnešu pagatavoto maltīti, kas raksturos katra unikālo bērnības sajūtu. Esot šodienā, ar garšas palīdzību atgriezīsimies bērnībā!

Tiks izlozētas arī dāvanu kartes, dodot iespēju bez maksas baudīt maltīti pie kāda no Restorānu nedēļas dalībniekiem.

Pieaugušie aicināti sagādāt svētkus sev un piedalīties Kuldīgas restorānu nedēļas atklāšanā!
Ieejas maksa – 10 eiro no personas.
Ieeja no 18 gadu vecuma!
Biļešu rezervācija un iepriekšpārdošana Kuldīgas aktīvajā atpūtas centrā, Baznīcas ielā 5.
Tālrunis 29334403, e-pasts: taste@tastekuldiga.lv.

Vietu skaits ir ierobežots!

 

Comments are closed.