Būtiska informācija par Kuldīgas restorānu nedēļu

Vēlamies informēt, ka publiskie pasākumi, kas tika paredzēti Kuldīgas restorānu nedēļas laikā – stāvizrāde ar Ufo “Stūra dīvāns”, Kalvja Troska stand-up “Kas Tas Tāds?”, Rūdolfa Kugrēna stand-up izrāde, Siera un vīna kvartāls, Sniedzes Zaļkalnes meistarklase “Citronu siera kūka ar meringa krēmu” tiek atcelti. Atcelts tiek arī pasākums Radošs notikums Kaļķu ielā ar improvizācijas teātra “Spiediens”, par biļešu naudas atgriešanu informācija sekos.
Savukārt, Kuldīgas restorānu nedēļas dalībnieki darbu turpinās ierastajā kārtībā, īpašie piedāvājumi no 16.līdz 22.martam būs pieejami. Apmeklētājiem, kuri vēlas nobaudīt kādu no restorānu nedēļas piedāvājumiem, bet nevēlas atrasties ilglaicīgi publiskās vietās, tiek piedāvāta iespēja pasūtīt ēdienu līdzņemšanā. Piedāvājumi un aktuālie jaunumi atrodami mājas lapā www.tastekuldiga.lv
Restorānu nedēļas dalībnieki aicina ikvienu, kurš līdz šim veicis rezervāciju, ja plāni ir mainījušies vai tiks mainīti, lūgums par to informēt savlaicīgi.
Aicinām ikvienu izvērtēt savu veselības stāvokli, pirms apmeklēt restorānus un kafejnīcas, kā arī ļoti būtiski šobrīd ir ievērot roku tīrību un citas higiēnas normas.
Esiet atbildīgi par savu un līdzcilvēku veselību, kā arī sekojiet jaunumiem saistībā ar drošības pasākumiem un ierobežojumiem.
Vairāk informācija pa tālruni 29334403 vai FB/Tastekuldiga

Comments are closed.