Godam aizvadīta otrā Kuldīgas restorānu nedēļa

Gardēžu nedēļa senajā Kurzemes pilsētā Kuldīgā notika otro reizi un tā aizvadīta godam, tādēļ sakām paldies ikvienam Restorānu nedēļas apmeklētājam un visiem dalībniekiem, kuri, radot ēdienu, uzbūra īstas bērnības garšas – vienreizējas un unikālas, bet katram savas.
Šogad Kuldīgas restorānu nedēļa norisinājās no 12. līdz 18. martam un tās tēma bija “Bērnības garša”.
Paldies restorānam “Bangert’s”, restorānam “Goldingen room”, restorānam “Jēkaba sēta”, restorānam “Metropole”, kafejnīcai “Pagrabiņš” un “Cafe Tilts”, bāram/klubam “Stender’s”, konditorejai “Šarlote” Kuldīgā, kā arī jaunpienācējam – “Pilskrogam” Kuldīgas novada Ēdolē par lielisko improvizāciju ar produktiem, ēdieniem, noformējumu, asociācijām, kas radīja īpašo bērnības garšu un lika mums smaidīt un justies laimīgiem. Paldies visiem Restorānu nedēļas dalībniekiem par īpašajiem stāstiem, veidojot savu piedāvājumu. Šefpavāri, jūs protat pārsteigt, paldies!
Pasākums tiek rīkots, lai popularizētu Kuldīgas un tās apkārtnes restorānus un kafejnīcas, un to organizē Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi un Kuldīgas kultūras centru.
Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai, jo jau pavisam drīz informēsim par turpmākajiem Restorānu nedēļas pasākumiem!