Iepazīsti Kuldīgas restorānu nedēļas jaunpienācējus!

Jau trešo pavasari Kuldīgā notiek restorānu nedēļa, un mēs varam tikai priecāties, ka katru gadu ir kāds jauns dalībnieks, kas vēlas pieņemt izaicinājumu un pārsteigt gardēžus ar savu unikālo piedāvājumu.

Viens no šī gada jaunpienācējiem ir kafejnīca “Kursas zeme”, kas nu pat gada sākumā vēra durvis apmeklētājiem. Nelielā, bet mājīgā kafejnīca noteikti izceļas ar tajā valdošo kafijas aromātu, jo kafejnīcas telpās uz vietas tiek grauzdēta jau daudzu iecienītā “Curonia” kafija, līdz ar to, kafejnīcā “Kursas zeme” ēdienus iespējams baudīt ar garšu, acīm un smaržu.

Vēl viens pienācējs šogad ir “Rezidence Kafe Venta”, kas  pašā Ventas upes krastā, pie senā ķieģeļa tilta velvēm ir jau kļuvis par iecienītu vietu ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī tūristiem, mākslas baudītājiem un vienkārši atpūtniekiem. “Rezidence Kafe Venta” trumpis ir āra grils, uz kura iespējams pagatavot svaigus, gardus, sulīgus ēdienus un baudīt tos brīvā atmosfērā ar gleznainu skatu. Šeit kvalitāte ir manāma katrā detaļā.

Ar trešo pienācēju varēja iepazīties pagājušā gada rudens sesijā, kā pop-up restorānu strausu audzētavā “Nornieki”. Pateicoties apmeklētāju augstajam novērtējumam un saimnieku lieliskajai izdomai un kulinārajām prasmēm, “Nornieki” ir izauguši par gaumīgu ģimenes restorānu, kurā iespējams baudīt izcili gardus ēdienus, kuros, protams, iekļauts īpaši “Norniekiem” raksturīgais produkts – strausu gaļa. “Nornieki” viennozīmīgi ir īsta vieta, lai izbaudītu lauku burvību, mājīgu un personisku uzņemšanu, gardu ēdienu un lielisku atpūtu.

Iepazīsties ar visiem Kuldīgas restorānu nedēļas piedāvājumiem mājas lapā tastekuldiga.lv un steidz baudīt to jau nākošnedēļ!

Comments are closed.