Kuldīgas Restorānu nedēļas rudens sesija

Atnākot rudenim, ik katrs vēlas pēc iespējas ilgāk saglabāt siltās un krāsainās sajūtas, tāpēc ar prieku paziņojam, ka no 25. līdz 28. oktobrim, Kuldīgā norisināsies Restorānu nedēļas rudens sesija.
Jau otro reizi rudenī, Taste Kuldīga pulcēs gardēžus no tuvienes un tālienes, aicinot izbaudīt izcilus ēdienus, kuros galvenokārt izmantoti sezonāli vietējie produkti, pierādot šefpavāru radošumu un meistarību. Īpaši izveidotos piedāvājumus ik viens varēs nobaudīt par divām cenām – 10 vai 12 eiro.

Šoreiz ēdienos dominēs nedaudz kosmiska nokrāsa – maģiski violetā. Šo krāsu mēdz uzskatīt par dramatiski provokatīvu un pārdomātu, jo kur vien tā dominē, tā piešķir izteiksmīgu raksturu. Produkti, kuri satur violetās krāsas pigmentu ir lielisks dzelzs un C vitamīna avots. Kombinācijā ar dažādiem sezonālajiem produktiem, tie ne tikai piešķirs spēcīgas garšas nianses ikdienas ēdieniem, bet arī lieliski izskatīsies uz šķīvja!
Šogad violetais iekrāsos ne tikai Kuldīgas pilsētas restorānu, kafejnīcu un krodziņu ēdienkartes, bet arī vairākos tūrisma uzņēmumos Kuldīgas apkārtnē. Rudens sesijas dalībniekus un to īpaši pieskaņotos piedāvājumus drīzumā varēs iepazīt tastekuldiga.lv.

Aicinām ik vienu, skolēnu rudens brīvlaikā, atpūsties un baudīt šefpavāru uzburtās rudenīgās garšas un romantisko atmosfēru Kuldīgā!

Pasākums tiek organizēts ar projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” atbalstu, kurš norisinās no 2015. gada oktobra līdz 2018. gada decembrim. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas 2014-2020 atbalstu, un tā mērķis ir iedzīvināt vēsturiskās Hanzas savienības mantojumu mūsdienās.