Pirmo reizi – ekspresakcija “Kūka + kafija”

Kurzemes restorānu galvaspilsētā Kuldīgā, 4. maijā, pirmo reizi Latvijā notiks ekspresakcija “Kūka + kafija”, kas būs kā gardēžu augstu novērtētās Restorānu nedēļas “Kuldīgas garša” turpinājums.

“Izmantojiet brīvdienu – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, lai rāmi baudītu pastaigu pa seno Kuldīgu un pamielotos ar gardu kūku un kafiju kādā no viesmīlīgajiem Kuldīgas restorāniem un kafejnīcām,” aicina Restorānu nedēļas “Kuldīgas garša” un ekspresakcijas “Kūka + kafija” organizatori.
Ekspresakcijā “Kūka + kafija” iesaistīsies astoņi Restorānu nedēļas dalībnieki – restorāns “Bangert’s”, itāļu restorāns “Goldingen room”, restorāns “Jēkaba sēta”, krodziņš “Pagrabiņš”, konditoreja “Šarlote”, “Cafe Tilts”, bārs-klubs “Stender’s” un ekspresrestorāns “Ņamma”. Savukārt no jauna dalībniekiem piepulcēsies kafejnīca “Makkabi” un restorāns “Metropole”.
Ekspresakcijas “Kūka + kafija” dalībnieki ir aicināti būt radoši un radīt īpašo recepti svētku tortei vai kūkai, lai šajos svētkos pārsteigtu kuldīdzniekus un pilsētas viesus.
Piedāvājuma – kūkai ar kafiju – cena pie visiem iesaistītajiem dalībniekiem būs četri eiro.
Izgaršojiet un izbaudiet šefpavāru radītās gardās kūkas ar izsmalcinātu kafiju, un Kuldīgas vecpilsētas Ventas ielejā šarmu!
Pasākumu organizē Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs un Kuldīgas kultūras centrs.

4.maija piedāvājumi >>

Ziņu sagatavoja:
Anita Zvingule
Pasākuma sabiedrisko attiecību speciāliste